SRAZ: 7.února v 9:00 na Náměstí Boženy Němcové u kostela
NÁVRAT: v 15:00 na hlavním nádraží v Jablonci (Pokud by se čas návratu změnil, tak vás budeme informovat)
S SEBOU: svačinu, sáňky či bob, 20 korun na vlak + kdo by chtěl, tak kapesné na něco dobrého v restauraci na Černé.
Půjdeme z Jablonce na Černou studnici, odtud si to sjedeme dolů na Smržovku a pak vlakem zpět do Jablonce.
